Oferujemy Państwu miejsce na wirtualnych półkach naszej księgarni. A jest to księgarnia zupełnie wyjątkowa!

Wyjątkowa promocja

Księgarnia Academicon to internetowa księgarnia naukowa połączona z Portalem Naukowym Academicon – miejscem, gdzie popularyzujemy i integrujemy naukę. Każda książka umieszczona w księgarni jest widoczna w portalu skupiającym środowisko naukowe. Dzięki temu wiadomość o nowej publikacji dociera do właściwej grupy: naukowców i osób zainteresowanych daną dziedziną wiedzy.

W portalu Klient wstępnie zapoznaje się z książką. Jeden klik – i jest w Księgarni. Dowiedz się więcej o promowaniu książek w Portalu Naukowym Academicon.

Współpraca księgarska

Współpracę księgarską z wydawcami opieramy na umowie konsygnacyjnej. W jej ramach zapewniamy rozszerzoną promocję książek. Wymiar i forma promocji są zależne od udzielanego przez Wydawnictwo rabatu i określane przez redakcję Portalu.

Wyjątkowe podejście

W handlu kierujemy się szacunkiem do klientów i współpracowników. Zależy nam na zadowoleniu każdej ze stron. Wiemy, że nasz profesjonalizm decyduje o wizerunku współpracujących z nami Wydawców.

Terminowość, niezawodność, życzliwość i indywidualne podejście do każdego to atuty, dzięki którym transakcja daje Klientowi poczucie satysfakcji i sprawia, że chce on do nas wracać. Wierzymy, że nasza postawa przyczynia się do sprzedaży Waszych książek.

Zapraszamy wszystkie wydawnictwa naukowe, popularnonaukowe i szkolne do współpracy.

Napisz lub zadzwoń